Bus Driver 3D Simulator

Bus Driver 3D Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Driver 3D Simulator Android işletim sistemine sahip cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bir otobüs kullanma oyunudur.

Bus Driver 3D Simulator Android işletim sistemine sahip olan cihazlarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir simülasyon oyunudur.

Mobil cihazlar için sunulan uygulama marketlerde çok sayıda simülasyon oyunu mevcut. Fakat ne yazık ki bunların hepsi başarılı dinamikler sunamıyor. Özellikle PC’de oynadığımız kalitede simülasyon oyunları görebilmek için mobil teknolojinin biraz daha gelişmesini beklememiz gerekiyor.

Bus Driver 3D Simulator da simülasyon sevenler için özel olarak tasarlanmış bir yapım. Fakat bu oyun da ne yazık ki bekleneni veremiyor. Açıkçası oyunda yer alan grafikler hiç iyi değil. Simülasyon oyunu demek grafik demektir.

Buna ek olarak oyunda detaysız modellemeler ve zor kontroller kullanılmış. Bir süre oynadıktan sonra alışacağınıza eminim. Oyunda görevimizi başarıyla tamamlayabilmek için hem trafiğe hem de yolcuların güvenliğine dikkat etmemiz gerekiyor. Eğer simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa Bus Driver 3D Simulator’a da göz atmak isteyebilirsiniz.