Bus Driver Hill Climbing 2015

Bus Driver Hill Climbing 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda otobüs simülasyonu oynamak istiyorsanız ücretsiz Bus Driver Hill Climbing 2015 denemenize değecektir.

Otobüs kullanmanın nasıl bir deneyim olduğunu bildiğini düşünüyorsanız bu serüveni bir de imkansız yollar üstünde denemeniz gerekebilir. Bus Driver Hill Climbing 2015 bu noktada bahsetmiş olduğum işlevi yerine getiriyor. Android cihazlarınıza indirebileceğiniz bu otobüs simülasyonu ile birbirinden farklı otobüs modellerini araba yarışı oyunlarından alışık olduğunuz kontroller ve kamera açılarıyla tatma şansına erişebiliyorsunuz.

Aslında bu oyunda adrenalin dolu bir olaya rastlamayacaksınız. Teknik olarak gaz, fren ve direksyon seçeneklerinden faydalanarak dar ve yokuşlu yollarda otobüs kullanıyorsunuz. Belli noktalarda da yolcu indirme ve yolcu bindirme gibi işlemleriniz oluyor. Ama tek katlı, iki katlı farklı otobüs modelleri ve bunların ayrışan kontrolleri size biraz renk katıyor. 3 farklı kamera açısı olan oyunda merak nedeniyle kendinizi konsolu gösteren açıda bulmanız çok olası ve açıkçası o renkli panel size çılgın bir teknoloji hissiyatı aktarıyor.

Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz bu oyunda uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde oyun içerisinde bulunan birçok bonustan faydalanabiliyorsunuz ama buna değip değmeyeceğini anlamanız için önce bir ücretsiz turunuzu atıp oyunu deneyin derim.

YORUMLAR