Bus Driving Simulator

Bus Driving Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Driving Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Bus Driving Simulator eğer mobil cihazlarınız üzerinde otobüs kullanarak eğlenmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Bus Driving Simulator'de bizi zorlu arazi şartları ile birleşen bir otobüs kullanma tecrübesi bekliyor. Oyunda temel olarak otobüs kullanarak zorlu görevler gerçekleştirmeye çalışan bir şöförün yerine geçiyoruz. Bu görevlerde yüksek eğime sahip dağ yamaçlarına tırmanırken veya bu yamaçlardan inerken yolda kalmaya, keskin virajları kaza yapmadan en hızlı şekilde almaya çalışıyoruz.

Bus Driving Simulator içerisinde 4 farklı otobüs seçeneğine yer veriliyor. Bu otobüsleri 9 değişik dağ yolunda kullanabiliyoruz. Oyunda farklı hava şartlarına da yer verilmekte. Dilerseniz aracınızı güneşli havada kullanabilir, dilerseniz yağmurlu veya karlı havalarda otobüs kullanma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bus Driving Simulator dilerseniz mobil cihazınızın hareket sensörü yardımıyla, dilerseniz dokunmatik tuşlar yardımıyla oynayabilmektesiniz. Oyunun grafik kalitesi maalesef çok yüksek değil.