Bus Hill Climb 16

Bus Hill Climb 16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Hill Climb 16, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir tür otobüs simülasyon oyunudur.

Bus Hill Climb 16, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir simülasyon oyunudur.

Türk oyun geliştiricisi World Truck Simulator tarafından yapılan Bus Hill Climb 16, bir tür otobüs simülasyon oyunu. Diğerlerinin aksine oyuncuları yüksek tepelere yönlendiren oyunda amacımız, aldığımız yolcularla birlikte şehirlerin yüksek noktalarına çıkabilmek. Bunun için iyi tasarlanmış kontrol dinamikleriyle birlikte çok dikkatli hareket etmemiz gerekli. Ayrıca doğru zamanda yönlendirmeler yaparak, otobüsü yolda tutmaya da gayret göstermeliyiz.

Düşük boyutu ve Android'in neredeyse her sürümüyle çalışıyor olması oyunu bir adım daha ileri taşımaya yetiyor. Kendinize yeni ve eğlenceli bir simülasyon oyunu arıyorsanız, Bus Hill Climb 16'yı denenecek oyunlar listesine ekleyebilirsiniz. Otobüs simülasyonu sevenler için de iyi bir alternatif teşkil etmeyi başaran Bus Hill Climb 16, son zamanlarda Türk oyun yapımcılarının ellerinden çıkmış iyi simülasyon oyunlarından bir tanesi olarak karşımızda duruyor.