Bus Simulator 2015 New York (Android)

Bus Simulator 2015 New York

Bus Simulator 2015 New York
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2015 New York eğlenceli bir otobüs oyunudur

Bus Simulator 2015 New York eğer güzel otobüsleri kullanırken bolca eğlenmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Bus Simulator 2015 New York'da Amerika'nın en büyük şehri olan New York'a konuk oluyoruz ve gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşıyoruz. Oyunda yolcuları duraklardan alarak özel rotaları kullanarak onları varmak istediklere yere götürüyoruz ve para kazanıyoruz. Açık dünya tabanlı bir oyun olan Bus Simulator 2015 New York'da geniş bir harita bizi bekliyor. Bu haritada da yüzlerce rota yer almakta.

Bus Simulator 2015 New York'ta kazandığımız parayı farklı otobüsleri satın alabilmek için kullanabiliyoruz. Oyun içerisinde aralarında klasik okul otobüslerinin de bulunduğu 12 çeşit otobüs seçeneği var. Bu otobüsler kategoriler altında toplanmış. Standart yolcu otobüslerinin yanında turist otobüsleri, özel spor boyalı gösterişli otobüsler gibi kategoriler oyunculara sunuluyor.

Bus Simulator 2015 New York'da otobüsünüzü dilerseniz dış kamera açısından kontrol edebiliyor, dilerseniz kokpit kamerasıyla içten kontrol edebiliyosunuz. Yolcuyluk ederken yoğun trafiğe, trafik ışıklarına ve yayalara dikkat ederek kaza yapmamamız gerekiyor. Oyunda gece - gündüz döngüsü ve hava koşulları daha gerçekçi bir atmosfer sunuyor. Bus Simulator 2015 New York'un ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.