Bus Simulator 2015: Urban City 1.5 (Android)

Bus Simulator 2015: Urban City

1.5
Bus Simulator 2015: Urban City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2015: Urban City gerçekçi bir otobüs oyunudur

Bus Simulator 2015: Urban City eğer otobüs kullandığınız bir oyun oynamak istiyorsanız keyifle zaman geçirmenizi sağlayacak bir otobüs simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Bus Simulator 2015: Urban City'de bir otobüs şoförünün yerine geçiyoruz ve yolcu taşıyarak para kazanmaya çalışıyoruz. Bus Simulator 2015: Urban City'de geçimimizi otobüs kullanarak kazanmak için şehir içerisinde farklı noktalardan yolcuları almamız gerekiyor. Yolcuları varmak istedikleri noktalara taşıyarak paramızı kazanıyoruz. Fakat yolcuları taşırken en büyük önceliğimiz güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak. Bunun için trafik kurallarına dikkat ediyoruz ve trafikteki diğer araçlara çarpmamaya ve kaza yapmamaya çalışıyoruz. Güvenlik kriterinden sonra zaman kriterine de dikkat etmemiz gerekiyor. Otobüsümüze aldığımız yolcuları belirlenen süre içerisinde varmak istedikleri yere bırakmamız gerekiyor; çünkü yolcularımız işlerine veya buluşmalarına yetişmek zorundalar.

Bus Simulator 2015: Urban City'de kazandığımız parayla farklı otobüsleri satın alabiliyoruz. Oyun içerisinde gece veya gündüz araç kullanabilirken yağmur, kar, fırtına gibi farklı hava durumlarıyla da karşılaşabiliyoruz.

Bus Simulator 2015: Urban City ortalama kalitede grafiklere sahip. Oyunda otobüsümüzü kokpit kamerasını kullanarak içerden de yönetebiliyoruz.

YORUMLAR