Bus Simulator 2016

Bus Simulator 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyonudur

Bus Simulator 2016 eğer mobil cihazlarınızda gerçekçi bir otobüs oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir otobüs simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Bus Simulator 2016'da okul otobüsü ve yolcu otobüsü gibi farklı otobüs seçeneklerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Oyunda farklı görevleri tamamlamaya çalışırken şehir içerisindeki caddelerde ve sokaklarda yol alıyoruz. Bus Simulator 2016'deki temel amacımız ise kaza yapmadan yol almak ve yolcularımızı sağ salim varmak istedikleri noktaya bırakmak.

Bus Simulator 2016'de gerçekçi bir fizik motoru yer almakta. Bu motorun yaptığı fizik hesaplamaları sayesinde otobüsler doğal bir şekilde hareket ediyor. Oyunda dar sokaklara uzun otobüslerimizle girmeye çalışırken dikkatli bir şekilde manevra yapmamız gerekiyor. Ayrıca caddelerdeki trafik işimizi güçleştiriyor. Trafiği aşmak için doğru bir şekilde manevra yapmamız, yoldaki araçlara çarpmamamız gerekiyor.

Bus Simulator 2016'da 4 farklı otobüs türü yer almakta. Bu otobüslerin hepsine ücretsiz olarak erişilebiliyor. Oyunun grafiklerinin ortalama kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR