Bus Simulator Hill Climbing 1.2 (Android)

Bus Simulator Hill Climbing

1.2
Bus Simulator Hill Climbing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator Hill Climbing oyunculara gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatmaya çalışan bir simülasyon oyunudur

Bus Simulator Hill Climbing eğer otobüs kullanmanın zorluklarını bireysel olarak tecrübe etmek isterseniz deneyebileceğiniz bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyonu olan Bus Simulator Hill Climbing'de gerçekçi sürüş dinamiklerine sahip otobüslerden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Bir tur otobüsü şöförü kaptanı olarak bizim görevimiz yolcularımızı kaza yapmadan gitmek istedikleri noktalara ulaştırmak. Fakat bu iş için farklı mücadelelerle baş etmemiz gerekiyor. Oyunda yer alan sürüş alanlarında yokuşları tırmanmaktayız. Keskin virajlarla donatılmış bu yokuşları çıkarken kar gibi hava şartları bize daha zorlu bir yol tecrübesi yaşatıyor. Bu zorlukları yenerek yolculuğu tamamlamak ise büyük keyif veriyor.

Bus Simulator Hill Climbing içerisinde farklı otobüs çeşitleri bulunmakta. Tur otobüslerinin yanısıra, beyaz otobüsler, lüks otobüsler, güçlü motora sahip otobüsler oyunda bizi bekliyor. Bus Simulator Hill Climbing'de otobüsün içerisinden aracı yönetmemizi sağlayan kokpit kamerasının yer alması büyük bir artı. Bu kamera açısını kullanarak oyunu daha heyecanlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bus Simulator Hill Climbing'in grafiklerinin ortalama kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Yediden yetmişe her oyun severe hitap eden Bus Simulator Hill Climbing boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu.