Button Up!

Button Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Button Up, Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği yeni ve eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Button Up!, Android mobil cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği çok eğlenceli ve oynadıkça bağımlılık yapan yeni bir bulmaca oyunu. Yüzlerce bölümden oluşan oyunda amacınız noktaları kullanarak desenler oluşturmak. Tabi bunu oyunun istediği şekilde yapmanız gerekiyor.

Her bölüm içn ayrı bir puan değerlendirmesi bulunuyor. Dolayısıyla her bölümden 3 yıldız alabilmek için oldukça başarılı olmalısınız. 3 farklı senaryo içerisinde bulunan bölümlerin her birinde farklı desenler oluşturmanız lazım. Kendine has stili ve eğlencesi ile bulmaca severlerin ilgisini çeken Button Up, bulmaca oyunları kategorisine hızlı bir giriş yaptı.

Yepyeni ve farklı bir bulmaca oyunu olması ve oldukça eğlenceli olması nedeniyle, eğer bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız denemenizi tavsiye ederim. Tek bir bulmac oyunu olarak düşünmemeniz gereken Button Up, iplik toplarını tam zamanında oyun tablosuna düşürmeli yada muhteşem desenler üretmelisiniz. Eğer Android telefon ve tabletleriniz için yeni bir bulmaca oyunu arayışındaysanız Button Up'a mutlaka bir göz atın.

YORUMLAR