C63 Driving Simulator 3.0 (Android)

C63 Driving Simulator

3.0
C63 Driving Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

C63 Driving Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

C63 Driving Simulator eğer mobil cihazlarınız üzerinde Mercedes'in özel araçlarını kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz simülasyon oyunu türündeki bir mobil oyun olan C63 Driving Simulator'de oyunculara zorlu sürüş testleri sunuluyor. Oyuncular araçlarını seçerek yollara çıkıyorlar ve park etme görevleri gibi farklı görevleri tamamlamaya çalışıyorlar.

C63 Driving Simulator içerisinde yer alan araçların model adları C63 ve S63 olsa da Mercedes markasının adı oyunda geçmiyor. Yine de araçların modellemeleri gerçek versiyonlarıyla bire bir örtüşmekte.

C63 Driving Simulator'de oyuncular araçlarını dış kamerasından kontrol edebilecekleri gibi iç kamera açısından da kontrol edebiliyorlar. Fakat iç kameradaki modellemeler biraz kalitesiz. Sürücünün aracı kontrol ederken ellerinin direksiyona tam oturmaması garip görünüyor. Oyunda araç modellemeleri orta kalitede. Çevresel grafiklerin kalitesi ise düşük kaliteye sahip.

C63 Driving Simulator eğer Mercedes arabalara merak duyuyorsanız ilginizi çekebilecek bir mobil oyun.