Calc+ 1.2.4 (Android)

Calc+

Calc+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android'in standart hesap makinesinden sıkıldıysanız, güçlü ve özelleştirilebilir bir hesap makinesi olan Calc+ uygulamasını denemelisiniz.

Calc+ uygulaması, Android cihazlarınızda alternatif olarak kullanabileceğiniz özelleştirilebilir ve güçlü bir hesap makinesi uygulaması.

Kullanıcı dostu arayüzü ve görsel animasyonlarıyla gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en başarılı hesap makinesi uygulamalarından olan Calc+, kendine has özellikleriyle rakiplerinden ayrılıyor. Hesap yaparken sayılardan birini yanlış girdiyseniz işlemi tamamen silmenize gerek kalmadan, hatalı olan sayının üzerine dokunarak gerekli düzeltmeleri yapabiliyorsunuz. Çok sayıda işlem yaptıysanız ve bu işlemlerde hata yaptıysanız da endişelenmenize gerek yok, önceki işlemler üzerinde gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra hesaplamanın sonucu da otomatik olarak düzenleniyor.

Calc+ uygulamasında varsayılan temayı da değiştirme imkanınız bulunuyor. Hazır olarak bulunan temalar arasından dilediğinizi seçerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü, düz tasarımı, çeşitli temalarla özelleştirme imkanlarıyla çok kullanışlı bir hesap makinesi olan Calc+ uygulamasını alternatif olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR