Calcoid

Calcoid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Calcoid, hem işlevsel hem de muhteşem bir görünüme sahip olan yararlı ve ücretsiz bir Android hesap makinesi uygulamasıdır.

Calcoid, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileği en iyi ve en şık hesap makinesi uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama mağası üzerinde yüzlerce hesap makinesi uygulaması olmasına rağmen tasarımı ve şıklığı ile ön plana çıkmayı başaran Calcoid, kullanıcılarını gerçekten etkilemeyi başarıyor.

Görünümü dışında, standart hesap makineleri ile yapamayacağınız matematiksel işlemler yapmanızı sağlayan uygulamanın arkaplan rengini kendi zevklerinize göre değiştirerek kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olan sunulan uygulamanın bu sürümünü beğenmeniz durumunda, ücretli versiyonu satın alabilirsiniz. Muhteşem arkaplanlar, trigonometrik fonksiyonlar, dereceler, radyanlar, üslü sayılar, logaritma, oranlar ve kişiselleştirilebilir olması uygulamanın sahip olduğu tüm özelliklerdir.

Hem görünümü hem de özellikleri güzel olan bir hesap makinesi uygulaması arıyorsanız, Calcoid'i Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR