Call of Duty: Heroes

Call of Duty: Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    822

  • ÜRETİCİ

    Activision

Call of Duty: Heroes, Android tablet ve telefonlarda ücretsiz oynanabilen popüler strateji oyunudur.

FPS oyunu deyince bir çoğumuzun aklına Call of Duty gelir. Hem üstün grafikleri hem de kendimizi savaştan gibi hissettiren atmosferi ile bizi büyülemeyi başaran seri masaüstü bilgisayarların yanı sıra mobilde de oynanmaktadır. Oyunun yapımcısı tarafından ücretsiz olarak yayınlanan Call of Duty: Heroes mobilde oynanabilen ilk Call of Duty oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yardımcı programların aksine başlı başlına bir oyun olan ve serinin diğer oyunlarından oldukça farklı bir oynanış sunan yapım hem tablet hem de telefonlarda oynanabiliyor.

Call of Duty serisinin unutamadığımız karakterleri ile farklı bir platformda savaşma şansı sunan oyunda kendi üssümüzü kuruyor, düşmana yenik düşmemek için sürekli olarak gerek asker gerekse de savunma üniteleri kurarak üssümüzü koruma altına alıyoruz. Hem kendimizi savunabileceğimiz hem de düşman üssüne dalarken kullanabileceğimiz çok sayıda ünite var; bunlara ek olarak düşman üssünü yerle bir edebilen özel silahımız da mevcut.

Aktif internet bağlantısına ihtiyaç duyan Call of Duty: Heroes, ilginç bir başlangıç içeriyor. Kısa bir yüklemenin ardından doğrudan kendimizi düşman üssünde buluyoruz. Ne olduğunu anlamadan direktifler doğrultusunda hedefimize ulaşıyor ve kendi üssümüze dönüyoruz. İlk başta tahmin edeceğiniz üzere üniteleri sadece önceden belirlenmiş noktalara yerleştirebiliyor ve dilediğimiz sayıda üretim yapamıyoruz. Birkaç düşman atağını geri püskürttükten sonra yardımcımız oyundan çekiliyor ve üssümüzü artık kendi başımıza yönetiyor, kendi stratejimizi uygulayabiliyoruz.

Call of Duty: Heroes’un Call of Duty hayranı olan olmayan herkesin kesinlikle oynaması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR