Call of Duty: Siege

Call of Duty: Siege
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty: Siege mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Call of Duty: Siege bilgisayarların en ünlü FPS oyunu serisi olan Call of Duty'i mobil cihazlarımıza farklı bir yüzle taşıyan bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Call of Duty oyunu olan Call of Duty: Siege, Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: Infinite Warfare ile bağlantılı bir hikayeye sahip. Bilindiği üzere Call of Duty: Infinite Warfare'da uzaya çıkıyorduk ve dünyayı koruyabilmek için farklı gezegenler üzerinde savaşıyorduk. Call of Duty: Siege'de de yine Retribution adlı uzay gemimize kaptanlık yapıyoruz ve işgal altındaki gezegenleri kurtarmaya çalışıyoruz.

Call of Duty: Siege'de temel olarak düşman kontrolündeki gezegenlere saldırıyoruz ve bu gezegenleri düşmandan temizleyerek sonraki saldırılara karşı koruyoruz. Gezegenlerimize farklı savunma sistemleri yerleştirebilmekteyiz. Oyunda Call of Duty: Infinite Warfare'de de yer alan Reyes gibi kahramanlara komuta edebilmekteyiz. Ayrıca sahip olduğumuz kahramanları, askerleri, robotları ve araçları geliştirebiliyoruz.

Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Call of Duty: Siege içinde PvP karşılaşmalarında diğer oyunculara karşı savaşabilmekteyiz.

YORUMLAR