Call Of Victory 1.7 (Android)

Call Of Victory

1.7
Call Of Victory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Victory, Android cihazınızda oynayabileceğiniz popüler bir strateji oyunudur.

Call of Victory, kısa zamanda oyunseverlerin ilgisini çekmiş harika bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynanabilen oyun, II. Dünya savaşını konu alıyor ve yeteneklerinizi göstermek için güzel bir oyun atmosferi yaratıyor. Şimdiden pek çok akıllı cihaz sahibinin keyifle oynadığı bir oyun olan Call Of Victory'ye biraz daha yakından bakalım.

II. Dünya Savaşı'nda geçen bir oyuna alışmak ve oynamak gerçekten çok kolay. Basit bir dokunuş ve çizgi çiz mantığı ile kontrol edilen oyun birbirinden farklı yeryüzü şekillerinde geçiyor. Bunların arasında şehir içi, dağ, taşra ve orman bulunuyor. Zorlu haritalarda ve online olarak çoklu oyuncu kitlesiyle güzel vakit geçiriyoruz. Savaşlar genellikle uzun sürüyor. İlk tankı çıkardıktan sonra da işler daha zevkli hale gelmeye başlıyor.

Call Of Victory'de başarılı olabilmek için stratejik hamlelerinize ve zekanıza güveniyor olmalısınız. Zira askerlerinizi komuta ederken bu becerilerinizi test etme imkanına sahip olacaksınız. Tabi bununla yetinmemek gerekiyor. Stratejilerinizi sürekli geliştirmeli ve askerlerinizi de aynı şekilde iyi donatmalısınız.

Oyunda 50'den fazla askeri birim bulunuyor ve bunları çeşitli görevlerle yapılandırabiliyorsunuz. Piyade, keskin nişancı, alev silahı, el bombası atan askerler, roketatar bunlardan birkaçı ve geliştikçe daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Bunların yanında zırhlı kara birimleri ve hava destek birimleri de bulunuyor. Bu birimleri geliştirmek için 30'dan fazla kilidi açmak durumundasınız.

Uzun soluklu bir oyun arıyor ve eğlenmek istiyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şiddet içerdiği için yaş sınırı bulunuyor. Dolayısıyla her yaştan insanın oynamasını tavsiye etmiyorum. Yetişkinlerin denemesini mutlaka öneririm.

YORUMLAR