Caller Name Announcer 1.1 (Android)

Caller Name Announcer

1.1
Caller Name Announcer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caller Name Announcer, Android telefonlarınıza gelen aramaların kimden geldiğini ekrana bakmadan sesli olarak söyleyen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Caller Name Announcer, adından da anlayacağınız üzere Android telefonlarınıza gelen aramaların kim tarafındna yapıldığını ekrana bakmanıza gerek kalmadan sesli olarak belirten hem yararlı hem de kullanışlı bir uygulama. Android telefon sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği uygulama sayesinde uzağınızdayken çalan telefonunuza bakmaya gerek kalmadan kimin aradığını duyabilir ve böylece açmak ya da açmamak için karar verebilirsiniz. Örneğin salonda dinleniyorsunuz ve teleofn azıcık uzağınızda masada ve çalıyor. Gelen arama çok önemli değilse uzanmaya devam edeceksiniz fakat önemliyse hmene açmanız gerekebiliyor. Bu uygulama sayesinde koltuktan kalkmadan sizi kimin aradığını duyarak ona göre kalkıp kalkmamaya karar verebiliyorsunuz.

Kişilere özel atanan zil sesleri ile de bu konuyu çözebiliyor olsak da, kimin aradığını sesli bir şekilde söyleyen bu uygulamanın kullanımı çok daha basit ve işlevsel.

Sadece aramalar ile sınırlı kalmayan uygulama, aynı zamanda gelen SMS'lerin de kim tarafından gönderildiği kullanıcılara sesli olarak söylüyor.

Android akıllı telefonunuz cebinizdeyken, araba sürerken ya da evde dinlenirken çaldığında en çok işe yarayan uygulama, kimin aradığına göre hareket edebilme şansı sunuyor. Uygulamanın çalışabilmesi için cihazınızda sesli yanıt sistemi olarak geçen metinden konuşmaya çeviren kütüphane yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü dğeilse uygulama mağazası üzerinden hemen bir tane yükleyebilirsiniz.

Bir çok kişiselleştirme ve özel kullanım ayarı yapabilmenize olanak sunan Caller Name Announcer uygulamasını ücretsiz olarak indirip denemenizde fayda var diye düşünüyorum.

YORUMLAR