Can You Escape - Tower 1.0.2 (Android)

Can You Escape - Tower

Can You Escape - Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Can You Escape - Tower, gizemlerle dolu antik bir kuleden kaçmaya çalışacağını heyecanlı ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur.

Can You Escape - Tower, adından tahmin edeceğiniz üzere, Android cihalzarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kaçı oyunudur. Oyunda gizemlerle ve bulmacalarla dolu bir antik kuleden kaçmaya çalışmalısınız.

Son günlerde oldukça popüler olan ve bir çok kullanıcı tarafından oynana odadan kaçma oyunlarına alternatif olarak geliştirilen Can You Escape - Tower, odadan kaçma oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesidir. Muhteşem grafikleri ve eğlenceli oyun yapısı sayesinde sizi cihazlarınızın başına kilitleyecek olan oyunda genel atmosfer oldukça etkileyici. Karanlık kordiorlar, kilitli kapılar, gizemli odalar ve gaz lambaları oynarken daha fazla heyecanlanmanıza sebep olacaktır.

Klasik bulmacalardan çok daha farklı olan oyun içerisinde minik bulmcalar bulunuyor. Bu bulmacaları çözerek gerçekleri bulmalı ve kuleden kaçmalısınız. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunu arkadaşlarınız ile paylaşarak birlikte oynayabilirsiniz.