Candy Puzzle 1.0.6 (Android)

Candy Puzzle

Candy Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Puzzle, renkli blokları birleştirmenizi ve eritmenizi amaçlayan oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Renkli blokları birleştirmeniz ve birleştirdiğiniz blokları eritmeniz lazım. Blokları eritirken ne kadar fazla sayıda renk eşleştirirseniz o kadar fazla puan kazanırsınız. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Candy Puzzle, sizi büyük bir eğlenceye davet ediyor.

Candy Puzzle oyununda farklı renklerde yüzlerce blokla mücadele ediyorsunuz. Bu bloklar farklı renklerde ve farklı şekillerde olabiliyorlar. Bloklara ve renklerine asla takılmayın. Çünkü sizin oyundaki göreviniz sadece bu blokları birleştirmek ve eritmek. Aynı renkte olan blokları birleştirdiğinizde bloklar otomatik olarak eriyor. Eğer yeteri kadar blok eşleştiremezseniz erime işlemi gerçekleşmiyor. Candy Puzzle  oyununda çok fazla sayıda blok birleştirip erittiğinizde ise sihirli bir gösteriyi başlatıyorsanız. Bu gösteri ile birlikte daha fazla blok eritebilmeniz mümkün hale geliyor.

Candy Puzzle  oyununda her blok renginin farklı bir özelliğini bulunmakta. Bu özellikler sayesinde bölümleri daha hızlı geçebiliyorsunuz. Oynayarak keşfedebileceğiniz bu özellikler zorlu bölümlerde çok fazla işinize yarayacak. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Candy Puzzle'ı hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın!

YORUMLAR