Canon Print Service 2.01 (Android)

Canon Print Service

Canon Print Service
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canon Print Service, Android akıllı cihaz sahiplerinin kullanabileceği ücretsiz bir yazıcı eklentisi.

Canon Print Service, Canon yazıcı ve android akıllı cihaz sahiplerinin kullanarak Wi-Fi bağlantısı üzerinden pratik ve hızlıca çıktı alabilmesini sağlayan bir Android eklentisi. Oldukça yararlı olan bu uygulama, Android cihazlarınız üzerinde çıktısını almak istediğiniz belge ve dökümanların Canon marka yazıcınızdan direkt olarak yazılmasını sağlıyor.

Uygulamayı kullanabilmeniz için Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız var. Eğer bağlantınız yoksa çıktı alamıyorsunuz.

Farklı türde çıktılar almanızı sağlayan uygulama sayesinde dilediğiniz an Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak çıktı alabilmeniz mümkün. Uygulama her ne kadar Canon yazıcılarınız ile çıktı almanızı sağlıyor olsa da, sahip olduğunuz yazıcıya göre bazı özellikleri kullanamayabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanabilmek için Canon Print Service'i aktif etmeniz gerekiyor. Uygulamayı yükledikten sonra aktivasyon işlemini yapabilirsiniz.

Çok fazla sayıda Canon yazıcı modelini destekleyen uygulamanın desteklediği tüm modelleri uygulamanın Google Play sayfası üzerinden kontrol etmek mümkün. Eğer Canon yazıcınız ve Android akıllı cihazınız varsa bu uygulamayı kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR