Car Craft Blocky City Racer 1.2 (Android)

Car Craft Blocky City Racer

1.2
Car Craft Blocky City Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Craft Blocky City Racer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Car Craft Blocky City Racer, Minecraft benzeri kutucuklardan oluşan piksel tabanlı bir dünyaya konuk olduğunuz bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Car Craft Blocky City Racer'da aracımıza atlayarak şehirde turlayabilmemiz ve yüksek hız yapmamız mümkün. Açık dünya tabanlı oyunda temel amacımız işaretlenmiş alanlara giderek görevleri almak. Oyunda diğer arabalar yerine yarıştığımız şey zaman. Harita üzerinden aldığımız görevleri tamamlamak için belli bir süreye sahibiz. Bu süre içerisinde görevi tamamladığımızda ise para kazanabiliyoruz.

Car Craft Blocky City Racer içerisinde aralarında polis arabalarının da bulunduğu farklı araba seçeneklerine sahibiz. Bu arabaları görevleri tamamladıkça kazanacağımız parayla satın alabiliyoruz. Oyunda görevler sırasında gideceğimiz yön bize ekranın üst bölümündeki oklarla gösteriliyor. Bu okları takip ederek gideceğimiz yeri bulabiliyoruz. Zaman sınırlı olduğu için hızlı hareket etmemiz gerekiyor; fakat şehir içindeki trafik işimizi zorlaştırıyor. Bu nedenle hızımızı dikkatimiz ile birleştirmemiz gerekiyor.

Car Craft Blocky City Racer uzun süren bir eğlence sunabilmekte. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR