Car Driver 4 (Hard Parking) 1.0 (Android)

Car Driver 4 (Hard Parking)

1.0
Car Driver 4 (Hard Parking)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Driver 4 (Hard Parking) mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Car Driver 4 (Hard Parking) oyunculara zorlu ve heyecanlı araç sürüş testleri sunan birm obil park etme oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Car Driver 4 (Hard Parking)'de temel olarak özel olarak tasarlanmış pistlerde aracımızı doğru şekilde park etmek için mücadele ediyoruz. Bu iş yaparken de zamana karşı yarışıyor oluşumuz işleri karıştırıyor. Oyuna başladığımızda ilk bölümlerde karşımıza kolay park etme testleri çıkıyor; fakat bölümleri geçtikçe oyun zorlaşıyor ve aracımızı park etmek için keskin dönüşler yapmamız, farklı engelleri atlatmamız gerekiyor. Zaman sürekli akıp giderken de acele etmemiz gerekli.

Car Driver 4 (Hard Parking) içinde 6 farklı araba seçeneğine sahibiz. Bölümleri geçtikçe bu arabaların kilidini açabiliyoruz. Oyunda 420 farklı bölüm yer alıyor, Car Driver 4 (Hard Parking) bir hhayli zengin bir içeriğe sahip olduğu söylenebilir.

Car Driver 4 (Hard Parking)'in grafikleri tatmin edici bir kalite sunmakta. Yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden Car Driver 4 (Hard Parking) kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyun.