Car Locator 1.10 (Android)

Car Locator

Car Locator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    103

  • Üretici

    LKE TECH

Car Locator sürücülere yardımcı olmak üzere tasarlanmış son derece faydalı bir araç bulma asistanıdır.

Car Locator ya da bilinen diğer adıyla Arabam Nerede? uygulaması adından da anlaşılacağı üzere sürücülere yardımcı olmak için tasarlanmış faydalı bir uygulamadır.

Stadyum, alışveriş merkezi otoparkı ve diğer kamuya açık otoparklarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu uygulama ile aracınızı nereye park ettiğinizi mobil cihazınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Otopark boşken park ettiğiniz aracınızı döndüğünüzde kalabalığın arasında bulmak çoğu zaman zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Car Locator ile aracınızı park ettiğiniz noktayı işaretleyebilirsiniz. Daha sonra döndüğünüzde ise yine harita üzerinden aracınızın tam olarak konumunu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Son derece kolay kullanım özellikleri sunan Car Locator'da üç boyutlu haritalar görev yapıyor. Buna ek olarak park saatini gösterme, GPS hata payı gösterme, normal, uydu, arazi ve hibrit modlar arasında geçiş imkanı da sunmakta.

Genel olarak Car Locator son derece faydalı bir uygulama ve bu uygulamayı kullanarak kalabalık bir otoparkta aracınızı kolayca bulabilirsiniz.

YORUMLAR