Car Logo Quiz (Android)

Car Logo Quiz

Car Logo Quiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Logo Quiz, 250'den fazla araba marka logosunu tahmin etmeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Car Logo Quiz, size araba markalarının logolarını sorarak doğru tahmin etmenizi isteyen ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Resimli kelime bulmaca oyunları ile benzerlik göstermesine rağmen sadece araba logolarından oluşan oyunu oynamak oldukça keyifli.

Android telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirerek oynayabiliyor olduğunuz Car Logo Quiz'i araba markalarının hepsini biliyorum diyorsanız mutlaka indirip oynayın. Bilmediğiniz araba markalarını da öğrenmenizi sağlayan oyun sayesinde caddelerde gezen tüm arabaların markalarını biliyor hale geliyorsunuz.

250'den fazla araba markası logosu sunan oyunda size sadece logo ve markanın kaç harfli olduğu bilgileri veriliyor. Siz de alttaki harfleri kullanarak doğru olan markayı doğru tahmin etmeye çalışıyorsunuz.

12 farklı bölüme ayrılan oyunda kazandığınız altınlar ile ipucu alarak zorlandığınız markaların logolarını geçebilirsiniz. En iyi oyuncuların listelendiği Car Logo Quiz'i ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim. Boş vakitlerinizi keyifli kılıyor.

YORUMLAR