Car Overtaking 1.3 (Android)

Car Overtaking

1.3
Car Overtaking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Overtaking güzel spor arabaları kullanabileceğiniz bir mobil yarış oyunu

Car Overtaking hız sınırlarını zorlayabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Car Overtaking'de trafiğe karşı mücadele veren bir şöförü yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız yoğun trafik içinde kaza yapmadan en yüksek hızla yol almak ve en yüksek puanı yakalamak. Bu işi gerçekleştirebilmemiz için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız ve araçları sollayarak boş şeritlerde ilerlememiz gerekiyor.

Car Overtaking'de bize 13 farklı arabadan birini seçebilme imkanı verebilmekte. Bu birbirinden güzel arabaları oyunda başarı kazandıkça açabiliyoruz ve satın alabiliyoruz. Ayrıca kullandığımız araçlar için farklı modifiye seçenekleri de sunuluyor. Oyunda aracınızı dış kamera açısından yönetebileceğiniz gibi iç kokpit kamerasından da yönetebiliyorsunuz. Kokpit kamerası oyuna büyük heyecan katıyor.

Car Overtaking içerisinde 4 farklı oyun modu bulunmakta. Oyunu oynayabilmemiz için bize 3 değişik kontrol sistemi sunuluyor. Bu sayede oyunu tercihlerimize göre oynayabiliyoruz.

YORUMLAR