Car Rivals: Real Racing 1.0 (Android)

Car Rivals: Real Racing

1.0
Car Rivals: Real Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Rivals: Real Racing bolca eğlence sunan bir yarış oyunudur

Car Rivals: Real Racing eğer son model yarış arabalarıyla yüksek hız yapmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Car Rivals: Real Racing'de oyuncular şehir içerisinde trafiğe çıkarak kendilerine verilen kısıtlı benzinle en uzun mesafe yolculuk etmeye çalışıyorlar. Oyunda aracımızla trafik arasında yol alırken araçlara çarpmamız bizi yavaşlatıyor ve daha fazla benzin harcamamıza neden oluyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde aracımızı kullanmalıyız ve reflekslerimizi çalıştırmalıyız.

Car Rivals: Real Racing'de yarışırken karşımıza renkli kutular çıkıyor. Bu renkli kutuları topladığımızda trafikteki araçlara çarptığımızda hız kaybetmeden yola devam etmemize yardımcı olan bonuslar kazanbiliyoruz. Ayrıca yol üzerindeki ok işaretlerinin üzerinden geçerek daha hızlı yol alabiliyoruz. Car Rivals: Real Racing'de yarıştıkça yarıştığımız ortam da değişiyor. Şehir içinde yarışırken bir anda deniz kenarındaki bir yola çıkabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir.

Car Rivals: Real Racing'in kontrolleri oldukça basit. Tek yapmanız gereken ekrana dokunarak arabanızı sağa veya sola doğru yönlendirmek.

YORUMLAR