Car Simulator 3D 2014 1.4 (Android)

Car Simulator 3D 2014

1.4
Car Simulator 3D 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Simulator 3D 2014 ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir araba kullanma oyunudur. Ufak tefek hataları olsa da keyif vermesini biliyor.

Car Simulator 3D 2014 adından da anlaşılacağı üzere araba simülasyonu oyunudur. Son dönemlerde büyük patlama yapan bu oyunlara her gün yeni bir tanesi ekleniyor. Ca Simulator 3D 2014’de bu akımın takipçilerinden biri. Fakat bugüne kadar karşılaştığımız örnekler içinde en iyilerinden bir tanesi diyebiliriz. Oyunda yayalar yok, trafik yok, araç içi kamera açısı yok. Bu oyun en iyilerden biriyse kötülerin halini siz düşünün. Durum o derece kötü.

Oyuna dair her şey mi kötü? Kesinlikle hayır. Öncelikle grafikler güzel ve detaylı tasarlanmış. Herhangi bir oyuncunun çıkıp da grafiklerden şikayet edeceğini sanmıyorum. Yolların ve binaların modellemeleri de oldukça güzel. Ekranda yer alan gaz, fren pedallarını kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyoruz. Direksiyonu kullanarak aracımıza yön verebilir ve adeta „beni çek“ diye haykıran el frenini kullanarak drift gerçekleştirebiliriz.

Oyunda moto seslerini de es geçmemişler. Fakat bu tarz oyunlarda görüp de anlam veremediğim ESP detayı bu oyunda da var. Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım; bu oyunlarda hiç kimse „düzgünce aracımı süreceğim ve kurallara uyacağım“ mantığıyla araba kullanmıyor. Eğlenmek ve normalde yapamadıklarını yapmak için oynuyor. O halde ESP gibi yardımcı sistemlere gerek yok. Oyunseverler drift yapmak ve zihninin derinliklerinde yatan sürüş fantezilerini gerçekleştirmek istiyor.

Her şeye rağmen Car Simulator 3D 2014 iyi ve hoş bir oyun. Araba oyunlarından keyif alıyorsanız deneyebilirsiniz.