Car Stunt Racing 1.0.11 (Android)

Car Stunt Racing

Car Stunt Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Stunt Racing, arazi araçlarıyla yarışlara katıldığınız Android oyunu.

Car Stunt Racing, klasik spor arabaları yerine zorlu koşullar için üretilmiş off-road, pickup, suv araçlarıyla yarışlara katılma fırsatı sunan oyunlar arasından çoklu oyuncu desteği sunması ve pist çeşitliliği ile sıyrılıyor.

Android platformunda ücretsiz indirilmeye sunulan onlarca arazi araçlarıyla yarış oyunu var ancak hem içerik hem de oynanış tarafında tatmin edici fazla seçenek yok. Klasik kuralların geçerli olduğu, spor arabalardan başka seçeneğin olmadığı yarış oyunlarından oldukça farklı çizgide olan Car Stunt Racing’i ister tek başımıza istersek te diğer oyuncularla oynayabiliyoruz. Level modunda duvar bloklar, tekerlekler, tahta bloklar, konteynırlar ve daha nice engelle örülmüş zorlu parkurlar bulunurken, Turnuva modunda dünya genelinde oyuncularla ödüllü yarışlara katılıyoruz.

Yarıştığımız araçları dilediğimizce özelleştirmemize izin veren oyunun kontrol sistemi kanser etmeyecek düzeyde. Simülasyon tarzı yarış oyunlarında kontrollerin ne kadar kötü olduğunu biliyoruz ancak bu oyunda gerek direksiyon gerekse de jiroskop kontrolü oldukça iyi.