Car Transporter 3D Truck Sim 1.0 (Android)

Car Transporter 3D Truck Sim

1.0
Car Transporter 3D Truck Sim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Transporter 3D Truck Sim pahalı spor arabaları taşıyan tırları kontrol ettiğimiz bir simülasyon oyunudur.

Car Transporter 3D Truck Sim tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeiniz bir simülasyon oyunudur. İyi sayılabilecek grafiklere sahip olan oyunda pahalı spor arabaları taşıyan bir tırı kontrol ediyoruz. Sık sık taşıma görevlerine çıktığımız oyunda yüksek fiyatlı spor arabaları taşıyoruz. Bu yüzden oldukça dikkatli olmalıyız ve hiçbirisine zarar gelmemesi için ekstra çaba sarfetmeliyiz.

Oyunda toplamda 20 farklı park etme görevi bulunuyor. Yani sadece tır sürmüyoruz aynı zamanda park etme görevlerine de katılıyoruz. Pahalı spor arabaları gidecekleri yere götürdükten sonra onları araçtan indirmeli ve yenilerini yüklemeliyiz. Ekranda yer alan direksiyon, pedallar ve vitesi kullanarak aracımızı yönelndirebiliyoruz.

Oyunun grafikleri ortalama denebilecek düzeyde. Açıkçası bir simülasyon oyununda daha iyi grafikler beklerdim. Fakat gene de çok kötü sayılmazlar. Üç boyutlu kamera açıları oyunun zorlu görevlerinde biraz olsun rahat nefes almamızı sağlıyorlar. Kör noktada kalan bir objeyi görmek için heme kamera açısını değiştirebiliriz.

Simülasyon oyunları ilgi alanınıza giriyorsa, Car Transporter 3D Truck Sim’i deneyebilirsiniz fakat çok fazla beklenti içine girmemenizi tavsiye ediyorum.