Car Transporter 1.0.9 (Android)

Car Transporter

Car Transporter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Transporter, yarış arabalarını, lük arabaları ve spor arabaları tırınızla birlikte hasar vermeden taşımanız gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Car Transporter, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir araba nakliyat oyunudur. Oyundaki göreviniz ise kullandığınız tırın arkasına yüklenen spor arabaları, lüks arabaları, yarış arabalarını ve motorları istenilen yere hasar vermeden götürmek. Kulağa kolay gelse de, bu görev sandığınız kadar kolay olmuyor. Çünkü tırınızı herhangi bir yere çarptığınızda yada sürttüğünüzde taşıdığınız araçlarda hasar almaktadır. Bu nedenle tırı çok dikkatli kullanmanız gerekiyor.

Tır arkasında bulunan araçları depolarından alarak, satışlarının gerçekleşeceği mağazalara götürmekle görevli olduğunuz oyunun grafikleri ve seçilen müzikler için etkileyici diyebilirim. Ayrıca sorunsuz taşıma yaparak kazandığınız paralar ile tırınızı geliştirerek daha hızlı ve güçlü bir tır sahibi olabiliyorsunuz. Kimi zaman hızlı gidebileceğiniz düz yollar kimi zaman ise zor çıkılacak yokuşlar sizi bekliyor. Eğer tır yada araba kullanmayı seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Facebook ve Google+ üzerinde paylaşımlar yapabileceğiniz oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.