Car Van Bus Simulator 3D

Car Van Bus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Van Bus Simulator 3D içerisinde farklı tipte araçlar barındıran eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Car Van Bus Simulator 3D özellikle Şahin tutkunları için mutlaka denenmesi gereken alternatifler arasında yer alıyor. Android tablet ve akıllı telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda farklı tipte araçları sürerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda sadece şahin marka otomobiller yok. Otobüs ve minibüs tipi araçlar da seçebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. Bu araçlar arasında tek bir tuş vasıyasıyla hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Buna ek olarak kamera açısı da ayarlayabileceğiniz öğeler arasında yer alıyor.

Oyunda geri bildirimi yüksek ve kolay kullanılabilir bir kontrol mekanizması kullanılmış. Ekranın sağ tarafında yer alan gaz ve fren pedallarını kullanarak aracımızı ahreket ettirebiliyor, soldaki direksiyon aracılığıyla da aracımızı yönlendirebiliyoruz.

Simülasyon oyunları kategorisinde daha iyi grafiklere sahip örneklere de rastlamıştık. Fakat Car Can Bus Simulator 3D de hiç fena durmuyor. Ufak birkaç geliştirme ve güncellemeyle oyun çok daha iyi olacaktır.