Cards and Castles 1.2.96 (Android)

Cards and Castles

Cards and Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cards and Castles, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir taktiksel strateji oyunu.

Cards and Castles, Android işletim sistemine sahip tabletler ve akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir strateji ve kart oyunu kombinasyonu olarak düşünülebilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda hem strateji hem de kart oyunlarında görmeye alıştığımız öğeleri bir arada buluyoruz.

Açıkçası farklı oyun dinamiklerini bir araya getirdiği için ortaya orijinal ve denemeye değer bir deneyim çıkartıyor. Oyundaki temel amacımız satranç tahtasına benzer bir platform üzerine dizili olan askerlerimizi stratejik olarak verimli kullanarak rakipleri bozguna uğratmak. Bu kısım oyunun strateji ayağını oluşturuyor. Kart oyunu kısmında ise her karakterin belli bir özelliğe sahip olmasını sağlayan kartlar yer alıyor. Bu kartları askerlerimiz üzerinde kullanarak onların saldırı güçlerini artırabiliyor ve savaşlar esnasında stratejik üstünlükler elde etmek amacıyla kullanabiliyoruz.

Herhangi bir kartı kullanabilmek için parmağımızla savaş alanına sürüklememiz yeterli oluyor. Elbette bu aşamada askerlerimizin saldırı bölgelerini de çok iyi bir şekilde takip etmemiz gerekli. Farklı kartları kombine ederek hasar miktarını artırma şansına sahibiz.

Oyunda beklentileri karşılar düzeyde fakat çok da etkileyici olmayan bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Daha iyisi olabilirdi fakat oyundan soğutacak derecede özensiz değiller. Ses efektleri hoşumuza giden detaylar arasında. Saldırı sesleri güzel bir şekilde tasarlanmış.

Cards and Castles'ta başarılı olmak için stratejilerimizi iyi bir şekilde belirlememiz gerek. 'Pay to win' denilen, yani parası olanın galip olduğu bir yapı kesinlikle yok. Eğer ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli bir strateji-kart oyunu arıyorsanız Cards and Castles sizi tatmin edecektir.

YORUMLAR