Cargo Truck Extreme Hill Drive

Cargo Truck Extreme Hill Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cargo Truck Extreme Hill Drive mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tır simülatörüdür

Cargo Truck Extreme Hill Drive eğer zorlu bir tır kullanma mücadelesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil tır simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Cargo Truck Extreme Hill Drive'da kamyon sürüş yeteneklerimizi oldukça zorlu bir teste sokuyoruz. Oyunda temel olarak ağır yükleri taşımakla görevli bir aracı yönetmekteyiz. Bize verilen görevlerde teslim aldığımız kargoyu belirlenen zaman dilimi içerisinde hedef noktaya ulaştırmamız gerekiyor. Fakat bu iş sanıldığı gibi kolay olmuyor; çünkü oyunda dağ yamaçları, dar yollara sahip tepeler ve eğimli topraklar gibi arazilerde araç kullanmaya ve yol almaya çalışıyoruz. Yapacağımız tek bir yanlış hamle ağır yük taşıyan tırınızın devrilmesine neden olabiliyor.

Gerçekçi bir fizik motoruna sahip bir kamyon simülatörü olan Cargo Truck Extreme Hill Drive'da arazi şartları ve taşıdığınız yük aracınızın yolda nasıl gideceğini belirliyor. Oyunda dev kütükleri taşıyan bir tırı yönetebileceğimiz gibi üzerinde araba taşıyan ve uzun bir römorka sahip olan tırları da kullanabiliyoruz. Bunun yanında dev kutular gibi kargoları da taşıyabilmekteyiz. Aracımızı kullanırken taşıdığımız yüke dikkat etmemiz gerekiyor.

Güzel grafiklerle donatılmış Cargo Truck Extreme Hill Drive, eğer kamyon oyunu oynamayı seviyorsanız denemeye değer bir simülasyon oyunu.

YORUMLAR