Cars Hill Climb Race 1.0.2 (Android)

Cars Hill Climb Race

Cars Hill Climb Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cars Hill Climb Race zorlu yollarda ilerlemeye ve aracımızı dengede tutmaya çalıştığımız bir oyun.

Cars Hill Climb Race bol engebeli arazilerde ilerlemeye çalıştığımız zorlu bir oyun. Android tablet ve akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda farklı tipte araçlarla yol almayı ve bize verilen görevleri yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

İyi bir fizik motoruyla donatılan oyunda farklı görevler ve farklı arazi tipleri mevcut. Dolayısıyla hiçbir bölüm bir öncekinin aynısıymış gibi hissettirmiyor ve bu da oyuna süreklilik kazandırıyor. Oyunun tek hoşumuza gitmeyen yanı grafikleri. Açıkçası biraz daha iyi grafikler olmasını beklerdim fakat anladığım kadarıyla üreticiler bu grafik stili ile farklı bir atmosfer yaratmayı amaçlamış. Elbette bu noktada hedef kitlenin yorumları önemli fakat göze batan kötü bir nokta yok gibi.

Oyun aracımızı gaz ve fren pedallarını kullanarak hareket ettiriyoruz. Bu noktada dengeli bir şekilde ilerlemeye gayret göstermeliyiz. Aracımızın pozisyonu, arazinin yapısıyla uyum içerisinde olmalı aksi takdirde kaybedebiliriz.

Genel olarak ortalama seviyelerde yer alan Cars Hill Climb beklentilerini fazla tutmayan oyunseverler için keyifli bir seçenek olabilir. Bu tarz oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız bu oyundan da keyif alacaksınız demektir.

YORUMLAR