Cars: Lightning League 1.01 (Android)

Cars: Lightning League

Cars: Lightning League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,419

  • Üretici

    Disney

Cars: Lightning League, Disney animasyon filmi Cars 3'ün (Arabalar 3) mobil oyunu.

Cars: Lightning League, Disney’in animasyon filmi Arabalar 3’ün mobil platforma uyarlanmış oyunu ve tüm Android cihazlarla uyumlu. Filmde yer alan karakterlerle tanıştığımız yarış oyununda görevleri tamamlayarak ilerliyoruz. Bitmeyecekmiş gibi gelen oldukça büyük bir haritada birbirinden zorlu görevler bizleri bekliyor.

Disney’in dünya genelinde milyonlarca izleyicisi olan Arabalar filminin üçüncüsü Cars 3 vizyona girmesiyle birlikte mobil oyunu da çıkış yaptı. Cars: Lightning League adıyla karşımıza çıkan oyunda filmin tanınan yüzleri Lightning McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm başta olmak üzere birçok karakteri görüyoruz. Konuşabilen sevimli arabalardan favorimizi alıp yarışlara katılıyoruz. Oyunda sadece arabalar değil, pistler de filmden esinlenerek tasarlanmış.

Meydan okumalara katılıp ödüller kazandığımız Disney yapımı araba yarışı oyununun tek beğenmediğim yanı Türkçe dil desteği sunmaması oldu. Bir de oyunu çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için indirdiyseniz uygulama içi satın alımları kapatmanızı öneririm.

YORUMLAR