Cars Rush

Cars Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cars Rush, Android telefonunuzda oynayabileceğiniz en ufak boyutlu ve zevkli araba yarışı oyunu.

Cars Rush, Android platformunda hem tablet hem de telefonda rahatlıkla oynanabilen basit grafiklere sahip lakin son derece zevkli bir araba yarışı oyunu. Klasik araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız becerilerinizi daha ön plana çıkarabileceğiniz bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Cars Rush, Android cihazımda şimdiye kadar oynadığım en basit görsellere sahip araba yarışı oyunu. Elle çizilmiş hissiyatı veren grafiklere sahip olmasına rağmen oyun şaşırtıcı bir şekilde kısa sürede sarıyor ve bağımlılık yapıyor.

Oldukça ufak boyutlu olmasıyla hemen yükleyebildiğimiz yarış oyununda üç şeritli bir yolda son hız gitmek için uğraş veren bir araba sürücüsünün yerine geçiyoruz. Şerit sayısından trafiğin yoğunluğunu anlamışınızdır. Trafiğin aktığı yolda araçlara çarpmamak için son derece çevik olmamız, direksiyonu anında kırmamız gerekiyor. Aksi halde oyuna sıfırdan başlıyoruz.

Kamyonları kimi zaman solladığımız, kimi zaman silme geçtiğimiz yarış oyunu sonsuz bir oynanış sunuyor. Puan kazanmak için yolumuza yer yer çıkan altınları topluyoruz. Geçtiğimiz her araç bize 1 puan kazandırıyor. Ara sıra çıkan güçlendirici ise aracımızla belli bir süreliğine hızlanma (nitro gibi yapmışlar.) ve araçların içerisinden geçme imkanı tanıyor. Tabii ki bunu yaparken normalden daha hızlı gittiğimizden puanımız da hızlı bir şekilde artıyor.

Yüksek kalitede görseller sunan ve turnuvalar içeren araba yarışlarını oynamaktan sıkıldıysanız veya zor geliyorsa çok daha basit görünen Cars Rush’ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR