Cars vs Bosses

Cars vs Bosses
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    Eat Sleep Play, Inc.

Cars vs Bosses, çeşitli silahlarla donatılmış araçlarla yarıştığınız eğlenceli bir Android oyunu.

Cars vs Bosses, Carmageddon, Destruction Derby gibi döneme damgasını vuran kuralsız araba yarışı oyunlarına özlem duyanlara tavsiye edebileceğim yapımlar arasında. Eski atari oyunlarının görsel çizgilerini taşıyan yarış oyununda araçları yoldan çıkarmaktan üzerlerine ateş etmeye her şey serbest. Arcade yarış oyunlarını seviyorsanız Android platformuna ücretsiz gelen bu oyunu kaçırmayın derim.

Retro stili görselleriyle kendisine çeken yarış oyununda çılgın bir sürücünün yerine geçiyoruz. Trafikte onlarca araç arasında sıyrılmak yerine üzerlerine aracımıza ne kadar silah eklendiyse tümüyle ateş açıyoruz. Bununla da yetinmeyip bizimle aynı seviyedeki sürücülerin araçlarını da patlatıyoruz. Oyunda kural yok, hız düşürme yok, checkpoint yok… Tek amacımız yolu temizlemek.

Hız azaltma lüksümüzün olmadığı diğer deyişle arcade tarzında bir oynanış sunan Cars vs. Bosses, onlarca patlattığımız araçtan sonra karşımıza helikopterleri çıkartmak gibi sürprizler de yapıyor. Bizi ateş yağmuruna tutan hava araçlarını alt etmek elbette arabalar kadar kolay olmuyor.

YORUMLAR