Cartel Legend: Crime Overkill 1.5 (Android)

Cartel Legend: Crime Overkill

1.5
Cartel Legend: Crime Overkill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartel Legend: Crime Overkill mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir alsiyon oyunudur

Cartel Legend: Crime Overkill eğer tehlike ve aksiyon dolu bir maceraya atılmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil kiralık katil oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu oılan Cartel Legend: Crime Overkill'de bir kiralık katil olarak kendisine verilen görevi yerine getirmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın son görevinde kahramanımız verilen hedefi ortadan kaldırmak için hazırlık yapmaktadır. Fakat bu göreve hazırlanırken kahramanımız hazırlıksız yakalanarak mafta tarafından basılmıştır. Bütün silahları alınan kiralık katilimiz bir sandalyeye bağlanmıştır ve tutsak olmuştur. Biz bu noktadan sonra oyuna dahil oluyoruz. Kalın ipler kahramanımızı durduramayacaktır; çünkü kahramanımız usta bir kiralık katildir.

Cartel Legend: Crime Overkill'de bölümleri geçmek için gizliliği ve sıcak çatışmaları birleştirebiliyoruz. Kimi zaman düşmanlarımızı zekamızla alt ederek sessizce yanlarından geçerken kimi zaman silahlarımızla etrafı mermi yağmuruna çeviriyoruz. Oyunda gerçekçi silahları kullanabilmemize izin veriliyor. Tabanacalar, pompalı tüfekler, makinalı tüfekler, roket atarlar kullanabileceğimiz silahlar arasında. Ayrıca kahramanımzın görünümünü farklı kostümlerle kişiselleştirebiliyoruz.

3. şahıs bakış açısından oynanan Cartel Legend: Crime Overkill'de farklı oyun modları da bulunmakta.