Cartoon Network Anything

Cartoon Network Anything
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çocuklarınızı hem eğlendirecek hem de eğitecek bu oyun paketinde Cartoon Network kanalının sevilen karakterleri ve animasyonları var.

Mini oyunlardan oluşan bir paket sunan Cartoon Network Anything isimli bu uygulama ile çocukların sevdiği meşhur çizgi film kanalının popüler karakterleriyle birlikte oyun keyfi yaşama şansınız var. Aslında oldukça basit yapıya sahip olan oyunlar iyi işlenmiş görselleriyle birlikte daha çok ufak yaştaki oyunseverlere yönelik bir eğlence sunuyor. Refleks, beceri, çizim yeteneği ve beyin ile elin koordinasyonu için çocukların işine yarayacak bir oyun hazinesi sunan Cartoon Network Anything'in belki de tek eksik noktası, oyunun ingilizce olması. Animasyonlu oyun girişleri ile birlikte çocukların ilgisini çabuk çeken bu oyun paketinin güzel yanlarından biri de uygulama içi satın alma seçeneklerinin olmaması.

Telefon için kurulan çocuk televizyonları arasında belirgin bir kaliteyle öne çıkan Cartoon Network yapımı projeler zaman zaman daha yetişkin insanların da ilgisini çekebilecek seçenekler sunuyor. Bunların arasında özellikle Adventure Time isimli seriye ait çalışmalar örnek gösterilebilir. Bu oyunda ise hedef tamamen çocuklara yönelik bir eğlence sunabilmek. Adventure Time ile birlikte gelen karakterler Regular Show, Gumball ve Teen Titans Go isimli çizgi film serilerinden geliyorlar. Oynayabileceğiniz tonlarca oyun arasında bulmaca soruları, puzzle oyunları ve daha fazlası var. Ekranı sürükleyip bir eğlenceden bir diğerine geçebildiğiniz uygulamada beklenmedik rastgele eğlence modları sizi bekliyor.

ARTILAR

Eğitici bir oyun paketi

Uygulama içi satın alma yok

Ücretsiz

EKSİLER

Sadece ufak yaştaki oyunculara yönelik

YORUMLAR