Çay House

Çay House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çay House, hem bilimsel, hem felsefik hemde islami konular hakkında genel bilgilere ulaşabileceğiniz yararlı bir Android eğitim uygulaması.

Çay House, kendiyle aynı adı taşıyan Çay House İlim ve Kültür Derneği ile ilgili her türlü bilgiye erişerek, bu konularla alakalı video ve makalelere erişebileceğiniz bir Android uygulaması.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamanın tasarımı oldukça sade ve şık. Kullanımı da çok rahat. İnternet sitesi üzerinden aktif olarak içerik paylaşımı yapan derneğin tüm videolarına uygulama üzerinden de ulaşabiliyorsunuz. Videolar dışında makale, risale-i nur, mp3 dersleri, namaz tesbihatı vb. her şeye ulaşabilirsiniz.

Haftalık olarak yapılan sohbetlerin mp3 formatlarını indirerek uygun olduğunuz zamanlarda dinleyebiliyorsunuz. Namaz kılanların işine yarayacak olan namaz tesbihatı sayesinde 5 vakit namazı kontrol edebiliyorsunuz. İnternet üzerindeki Risale-i Nur'ları e-kitap olarak indirebilmek de uygulamanın iyi özellikleri arasında.

Bilim, islam ve felsefe meraklıların için oldukça güzel bir uygulama olan Çay House'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR