Cep PTT Kargo 1.4.0 (Android)

Cep PTT Kargo

Cep PTT Kargo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cep PTT Kargo, PTT üzerindeki kargo ve kurye gönderilerinizi Android cihazlarınız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz resmi PTT'nin resmi ve ücretsiz uygulamasıdır.

Cep PTT Kargo, PTT kargoyu kullanarak sık sık kargo ve kurye gönderisi alan veya gönderen bir kişiyseniz kullanmanız gereken uygulamaların en başında yer alıyor. PTT'nin resmi uygulaması kargo ve kurye bilgilerinizi kolayca görüntüleyerek istediğiniz bilgilere ulaşmanızı hızlandırıyor.

Android telefon ve tabletlere ücretsiz olarak yüklenebilen uygulama sayesinde kargolarınızı takip edebilir, gönderi ücretlerini ve ulaşım sürelerini öğrenebilirsiniz.

Sadece kargo ve kurye gönderim bilgileri ile sınırlı olmayan uygulama üzerinde ayrıca size en yakın PTT ile diğer tüm PTT şubelerinin adresleri mevcut. Son olarak ise istediğiniz adreslerin posta kodunu öğrenebiliyorsunuz. Örneğin internetten alıveriş yaparken sizden adres bilgisine posta kodu girmeniz istendi fakat bilmiyorsunuz. Bu durumda Cep PTT Kargo üzerinden hemen sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Kargo ve kurye işlemlerini hem kolaylaştıran hem de hızlandıran Cep PTT Kargo uygulamasını hemen indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.