ÇeşmeUP

ÇeşmeUP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ÇeşmeUP, tatil için Çeşme'ye gidecek olan Android kullanıcılara Çeşme ile ilgili gerekli tüm bilgileri sunacak olan yararlı ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

ÇeşmeUP, Çeşme'ye gidecek olan tatilcilere Çeşme'de gerçekleşecek olan etkinlikler, konserler, bulunan restoranlar, barlar, beach clublar ve en eğlenceli mekanları gösterek tatillerini doya doya yaşamalarını sağlayacak olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bildiğiniz üzere Çeşme özellikle son yıllarda Türkiye'nin en gözde tatil mekanlarından biri haline geldi ve gittikçe daha da popülerleşiyor. Şarkıcı, futbolcu ve oyuncularında akın ettiği Çeşme'de özellikle haftasonları eğlence bir başka oluyor. Fakat Çeşme'yi bilmiyorsanız biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. ÇeşmeUP'da tam da bu amaçla geliştirilen bir uygulama.

Uygulama size adeta Çeşme rehberliği yaparak karnınız acıktığında nerelerde yemek yiyebileceğinizi, eğlenmek istediğinizde nereye gidebileceğiniz gösteriyor. Bu özellikler dışında en eğlenceli ve kalabalık mekanları görmenizi sağlayan uygulama sayesinde eğlenceyi asla kaçırmıyorsunuz. Konserler ve gerçekleşecek etkinlikler hakkında da güncel bilgiler sunan uygulamanın en yararlı özelliklerinden bir tanesi ise yol tarifi alabilmeniz. Örneğin gündüz bir beach cluba gitmeyi düşünüyorsanız fakat yol bilmiyorsunuz. ÇeşmeUP sizi gideceğiniz yere kolayca götürebilir.

Mekanlara telefon açma ve gittiğiniz yerlerde check-in yapma gibi özellikleri de bulunan uygulama, bir yada iki günlüğüne olsa bile Çeşme'ye gelecek olan herkesin mutlaka indirerek kullanması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz  indirerek yararlanabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın iOS versiyonunu iPhone ve iPad sahibi arkadaşlarınıza da önerebilirsiniz.

YORUMLAR