Change Your Voice 11 (Android)

Change Your Voice

11
Change Your Voice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,482

  • Üretici

    Suttung Software

Android akıllı telefon veya tabletinizi kullanarak kendi sesinizi farklı ve komik seslere dönüştürmek isterseniz Change Your Voice uygulamasını kullanabilirsiniz.

Change Your Voice Android uygulaması akıllı telefonunuz aracılığı ile sesinizi 14 farklı ses efektinden birisini seçerek değiştirmenize, hızlandırmanıza ve tonuyla oynamanıza imkan veriyor. Dilerseniz kendi sesinizi kaydetme dilerseniz de içerisinden bulunan TTS motoru sayesinde bir ses yaratma şansına sahipsiniz.

Aynı zamanda yazı yazarak uygulamanın dilediğiniz yazıyı efekt uygulayarak okumasını da sağlayabilirsiniz. Ne yazık ki İngilizce okumaları başarıyla gerçekleştiren uygulama Türkçe’yi o kadar da başarılı olarak okuyamıyor. Kendi sesinizi kaydederek efekt uygulamanız çok daha başarılı sonuçlar verecektir.

Efekt uyguladığınız sesinizi telefonunuza kaydettikten sonra uygulama içerisindeki seçenekleri kullanarak alarm sesi, telefon zili, bildirim sesi veya müzik olarak da kaydedebilir, böylece dilediğiniz gibi kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR