Charles 1.7 (Android)

Charles

1.7
Charles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Charles, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir oyundur.

Charles, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Basit bir kurgusu bulunan oyunda karşınıza çıkan düşmanları yok etmeniz gerekiyor.

Doodle tarzı grafiklere sahip olan Charles, basit ve bağımlılık yapan kurgusu ile karşımıza çıkıyor. Hızlı hareket etmenizi gerektiren bu oyunda refleksleriniz bir hayli zorlanabilir. Bir uçağı yönettiğiniz oyunda karşınıza çıkan düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Oyunda zaman ilerledikçe düşmanların hızı artıyor ve işler giderek zorlaşıyor. 5 dakikadan sonra ise artık fantastik bir oyuncu moduna girebiliyorsunuz. Bakalım bu oyunda düşmanlara ne kadar dayanabileceksiniz. Birbirinden farklı karakterlere sahip olan oyunda kimin daha uzun yaşayacağına karar vermek ise size düşüyor. Animasyonlarla desteklenmiş hoş grafiklere sahip olan Charles oyununu zevkle oynayacaksınız.

Oyun Özellikleri;

  • Basit ve bağımlılık yapıcı
  • Birden fazla karakter
  • Kişiselleştirilebilir medya içerikleri
  • Online oyun modu

Charles oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR