Chat Helper for WhatsApp

Chat Helper for WhatsApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chat Helper for WhatsApp, WhatsApp'ta okumadığınız mesajlarınıza kolayca erişim sağlamanız için geliştirilen basit ve ücretsiz bir widget uygulaması.

Chat Helper for WhatsApp, Android platformunda en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında gelen WhatsApp için geliştirilmiş olan ücretsiz ve yararlı bir widget uygulaması. Android cihazlarınızın ekranına yerleşen bu widget, WhatsApp üzerinde okumadığınız mesajlarınızı görmenizi ve istediğiniz zaman kolayca onlara erişmenizi sağlıyor.

Farklı bir kişiyle mesajlaşırken diğer kişilerden mesajların farkında olmanızı sağlayan ve dilediğinizde widgeta dokunarak diğer mesajlara geçmenizi sağlayan uygulama, WhatsApp'ı yoğun olarak kullanan Android'ciler için oldukça yararlı diyebilirim. Fakat WhatsApp'ı nadiren kullanıyorsanız bu uygulamaya çok ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum.

Facebook Messenger'ın konuşma daireleri gibi ekrana gelen widget istediğiniz şekilde hareket ettirilebiliyor. Uygulamanın yükleme aşaması iki adımdan oluşuyor fakat ilk yüklemede yapacağınız ayarları daha sonra yapmaya ihtiyaç duymuyorsunuz.

YORUMLAR