Checky 1.0.0 (Android)
Checky
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    604

  • Üretici

    Calm.com

Checky uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızı günde kaç defa kontrol ettiğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Akıllı telefonlarımız ve tabletlerimiz her geçen gün çok daha işlevsel hale geliyorlar ve hem donanım hem de yazılım özellikleri olarak bir kaç yıl öncesine göre çok farklı yerlerde olduğumuz ortada. Ancak bu durum devamlı olarak elimizde akıllı cihazlarla dolaşmamıza ve ayrıca dostlarımıza ayırdığımız vakitten çalmamıza neden oluyor.

Dolayısıyla Android cihazlar için hazırlanmış olan Checky uygulaması bu noktada devreye giriyor ve gün içerisinde bu cihazları ne kadar süreyle kontrol ettiğimizi bize gösteriyor. Böylece cihazınızın tuş kilidini her açtığınızda uygulamada bulunan sayaç bir adet yükseliyor ve gün sonunda toplam telefon veya tablet kontrol adedini görebiliyoruz.

Oldukça basit ve anlaşılır bir işlevi olan uygulamanın arayüzü de yaptığı iş kadar basit. Ücretsiz olarak sunulması sayesinde tüm kullanıcıların hiç çekinmeden deneyebilecekleri uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Eğer dostlarınızın uyarılarına rağmen cihazınızı çok fazla kontrol etmediğinizi düşünüyorsanız bir defa da Checky ile bu durumu kontrol etmenizi öneriyorum. Bu sayede farkında olmadan uğraştığınız telefonunuzun kullanımını biraz azaltabilir ve gerçek hayata dönüş yapabilirsiniz.

Dilerseniz ortaya çıkan sayıyı arkadaşlarınızla paylaşmak ve onların yorumlarını da almak mümkün olduğu için bir nevi rekabet içerisine girebildiğinizi de belirtmek gerek.

YORUMLAR