Chicken Invaders 2 1.02ggl (Android)

Chicken Invaders 2

Chicken Invaders 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,250

  • Üretici

    Betacom (UK) S.A.

Chicken Invaders 2 klasik Windows oyununun Android versiyonudur

Eğer 80'lerin sonlarına doğru hayatımıza giren televizyona bağladığımız atarilerde oynanabilen klasik Space Invaders oyununu hatırlıyorsanız Chicken Invaders 2 oldukça hoşunuza gidecek bir Android oyunu olacaktır.

Oldukça eğlenceli bir oyun yapısına sahip klasik oyun Windows versiyonunun ardından Android cihazlarda boy gösteriyor. Oyunda insanlıktan intikam almak için and içmiş tavuklarla mücadele etmekteyiz. Tavuklar bu amaçları için uzaya çıkmışlardır ve güneş sistemini ele geçirmeyi hedeflemektedirler. Bize düşen ise uzay gemimize atlayıp gezegen gezegen gezerek dünyayı kurtarmak için ter dökmektir. Bu yolculuğumuz sırasında işgalci tavuk ordularıyla karşılaşırken üzerimize gönderdikleri yumurtalardan kaçmalı ve uzay gemimizi güçlendirecek bonusları toplamalıyız.

Oyunun bilgisayar versiyonunu da öne taşıyan kolay kontrolleri Android versiyonunda da korunuyor. Uzay gemimizi kolayca yönlendirip ateş edebiliyoruz. Oyundaki amacımız uzay gemimizin yolu üzerinde mevzilenen tavuk ordularına ateş ederek yolumuzu açmak. Bize yumurta fırlatan tavuklar farklı yeteneklere sahip olabilmekteler. Bunun yanında göktaşı yağmurlarından kaçmalıyız. Bölümlerin sonunda yer alan kuvvetli bölüm sonu canavarları oyuna heyecan katmakta. Bu canavarlarla ve tavuk ordularıyla mücadele edebilmek için oyunda farklı silahlar toplayabiliyor ve güçlendirebiliyoruz.

Eğer bu tarz kolay oynanabilen klasik oyunları seviyorsanız Chicken Invaders 2'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR