Chicken Invaders 3 1.10ggl (Android)

Chicken Invaders 3

Chicken Invaders 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,254

  • Üretici

    Betacom (UK) S.A.

Chicken Invaders 3 oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Chicken Invaders 3, bilgisayarda oldukça yüksek başarı yakalayan Chicken Invaders oyunun mobil versiyonu olan ve ücretsiz olarak indirilebilen bir Android oyunudur.

Asıl olarak televizyona bağlanan atariler zamanının klasik oyunu Space Invaders'ın farklı ve gelişmiş bir versiyonu olan Chicken Invaders 3 insanoğlundan intikam alma hedefinde olan tavukların hikayesini konu almaktadır.

İnsanlar yüzyıllar boyunca tavukları kızarttılar, haşladılar, çorba yaptılar ve yumurtalarını yediler. Sonunda beklenen oldu ve tavukların intikam vakti geldi. Fakat bu intikam tamamen beklenmeyen bir yerden ve beklenmeyen bir anda geldi. Tavukların uzaylı akrabaları olan intergalaktik tavuklar güneş sisteminde belirdi. Daha önceden bu saldırıyı savuşturarak dünyayı geçici olarak kurtarmayı başarmıştık. Fakat bu sefer işler iyice sarpasardı ve intergalaktik tavuklar tüm güçleriyle saldırmaya başladılar. Güneş sistemini istila etme hedeflerini gerçekleştirmek için artık her bir gezegenin tavuklar tarafından işgal altına alındığını görmek istemektedirler. Anlaşılan o ki lanet olası dünyayı kurtarma işi yine bize düşmüştür. Unutulmamalıdır ki omlet yemek insanoğlunun yegane hakkıdır! 

Chicken Invaders 3 oldukça kolay kontrollere sahip bir oyundur. Amacımız uzay gemimizle yolumuza çıkan tavukları vurmak ve intergalaktik tavukların idari kadrosuna kızarmış tavuğun ne olduğunu göstermektir. Oyunda farklı silahlar kullanabiliyoruz ve bu silahlar için bonuslar toplayarak silahları güçlendirebiliyoruz. Ekstra tüylü bölüm sonu tavuklarına son gıdaklamalarını yaşatırken uçuşan yumurtalara dikkat etmeliyiz.

Chicken Invaders 3 eğer bu tip klasik oyunları seviyorsanız denemekten hoşnut kalacağınız bir oyundur.

YORUMLAR