Chicken Maze

Chicken Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chicken Maze, retro görsellere sahip hızlı ilereyen bir Android labirent oyunu.

Chicken Maze, labirentte geçen hızlı oyunlara bayılıyorsanız hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir Android oyunu. Göze hoş gelen retro görselleriyle dikkat çeken oyund labirentte tilkilerle sıkışıp kalmış bir tavuğa yardım ediyoruz.

Görselleriyle Crossy Road oyununu hatırlatan Chicken Maze’de tilkilerle dolup taşan karmaşık yapıda tasarlanmış bir platform içerisindeyiz. Amacımız tavuğumuzun beslenmesini sağlamak. Tabii ki her yer tilki olduğundan tavuğumuzu son derece dikkatli ilerletmemiz gerekiyor.

Seviye seviye ilerlediğimiz oyunda her bölüm farklı bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Tavuğumuzu gezdirdiğimiz labirentlerin yapısı ve içerisindeki tehlikeler her bölümde farklılık göstermesi sıkıcılığı bir nebze indirdiğinden güzel düşünülmüş diyebilirim. Oynanışa geçecek olursam; Tavuğumuzu ilerletmek için sürekli kaydırma hareketini kullanıyoruz. Parmaklarımızı hızlı kullanmamız hem yemleri çabuk bitirebilmemiz, hem de pusuda bekleyen tilkilere yakalanmamız açısından oldukça önemli. Tilki demişken, tilkiler oyunda büyüyüp küçülebiliyorlar. Yemleri yedikçe gelişiyor, yer yer çıkan harfleri toplayınca yavru zamanlarına geri dönüyorlar.

Chicken Maze, kafa dağıtmak için oynanabilecek tarzda ne çok kolay ne de çok zor yapıda hareketli bir oyun. Retro görselli oyunlara sıcak bakıyorsanız kesinlikle deneyin; keyif alırsınız.

YORUMLAR