Chilly Rush

Chilly Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chilly Rush, tamamen ücretsiz olarak sunulan sürükleyici bir macera oyunu.

Chilly Rush, Android işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir macera oyunu olarak dikkat çekiyor. Büyük küçük her yaştan oyunseverin büyük bir keyifle oynayabileceği bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyundaki temel amacımız altınları kötü kalpli McGreed tarafından çalınan Rosito, Pedro ve Chiquito'ya yardım etmek. Vakit kaybetmeden altınlarını taşıyan trenin arkasına takılan bu karakterlerin altında derme çatma, ufak bir vagon bulunuyor. Altınlarını geri alma hırsıyla tam güç ilerleyen karakterlerimizle yapmamız gereken şey rastgele serpiştirilmiş olan altınları toplamak. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar fazla altın toplarsak o kadar fazla puan alıyoruz ve hedefimize bir o kadar daha yaklaşıyoruz.

Chilly Rush'ta tam tamına 100 bölüm bulunuyor ve bu bölümler 20 farklı mekana dağıtılmış bir halde sunuluyor. Oyuncuları sürekli aynı yerde oynatıp sıkmadan bölümler arasında geçiş yapılıyor ve bu sayede daha uzun soluklu bir oyun deneyimi yakalanmış oluyor.

Aynı kategoride yer alan oyunların birçoğunda görmeye alışkın olduğumuz güçlendiriciler ve bonuslar bu oyunda da sunulan özellikler arasında. Bu öğeleri toplayıp zorlu maceramız sırasında avantaj elde edebiliyoruz.

Oyun her ne kadar tekli oyuncu modu üzerine kurulu olsa da kazandığımız puanları arkadaşlarımızla kıyaslayarak kendi aramızda bir rekabet ortamı da oluşturabiliyoruz.

Sonuç olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Chilly Rush, boş zamanlarımızda oynabileceğimiz, keyifli ve insanı güldüren bir oyun.