Bowmasters APK

Bowmasters APK

kullanıcı

Bowmasters, Android platformunda online oynanan nişan alma oyunu. Bowmasters APK veya Google Play'den ücretsiz indirilebilir.

Bowmasters, vaktin geçmek bilmediği durumlarda açıp keyif alarak oynayacağınızı düşündüğüm beceri odaklı bir mobil oyun. Android platformunda oldukça popüler olan nişan alma oyununda rakibinizi özel silahınızla alt etmeye çalışıyorsunuz. “Öl ya da öldür” oyunu da diyebiliriz. Bowmasters APK veya Google Play'den Android telefonlara ücretsiz indirilip oynanabilir.

Bowmasters APK İndir

Minimalist görselleriyle kendisine çeken iki boyutlu nişan alma oyununda Robin Hood, doktor, Vikingler, ressam, profesör, köpek balığı, uzaylı ve daha pek çok farklı karakteri alıp birebir savaşlardan zaferle çıkmaya çalışıyorsunuz.

Süre sınırının olmadığı oyunda her karakterin kendine özel bir silahı var. Dolayısıyla rakiplerinizi farklı yollarla öldürüyorsunuz. Rakibinizle sizin aranızda hiçbir engel yok ancak aranızdaki mesafe uzak olduğundan rakibinizi göremiyor, birkaç atışta öldürebiliyorsunuz. Bu noktada dikkat edeceğiniz iki şey; atış hızınız ve açınız.

Bowmasters APK son sürüm özellikleri

  • Farklı boyutlarda 41 çılgın karakter, kesinlikle ücretsiz!
  • Hedefi yere yığan etkileyici ölümlerle 41 farklı silah
  • Arkadaşlarınızla destansı düellolar.
  • Birden fazla oyun modu. Kuşları hedef alın veya meyveleri düşürün, düellolarda düşmanları yenin ve bunun için para kazanın.
  • Becerileriniz için sonsuz ödüller

Bowmasters İndir PC

Bowmasters, Miniclip tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunu. BlueStacks, bu Android oyununu Windows PC ve Mac bilgisayarınızda oynamanız için en iyi PC platformudur (emülatörüdür). Bowmasters Android oyununda tüm topraklardaki en iyi okçu olun. Daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen bir okçuluk oyunu. Okçunuzu seçin ve mevcut birçok oyun modundan birinde hedefinizi vurun. İsterseniz muhteşem PvP modunda arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla destansı düellolara katılabilirsiniz. Diğer oyun modları arasında kanınıza susamış düşman dalgalarını yenmek, huzurlu ördek avı günü ve tonlarca para kazanmak yer alıyor. Evrenin her yerinden 40’dan fazla farklı karakterin kilidini açın. Seçim yapabileceğiniz ve kilidini açabileceğiniz çok sayıda silah var.

Bowmasters’ı bilgisayarınızda oynayın ve herkesin oynadığı nişan alma ve ateş etme Android oyununu deneyimleyin.

  • Bowmasters APK dosyasını indirin ve bilgisayarınızda BlueStacks’i başlatın.
  • Kenar araç çubuğudan “APK yükle” butonuna tıklayın.
  • APK Bowmasters dosyasını açın.
  • Oyun yüklenmeye başlayacak. Yükleme tamamlandığında simgesi BlueStacks ana ekranında belirir. Simgeye tıklayarak Bowmasters oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.